Ogrzewanie podłogowe Lublin

Jako ogrzewanie podłogowe Lublin świadczymy kompleksowy zakres usług sprawnie i rzetelnie , co pozwala nam za zaoferowanie naszym klientom również profesjonalnego montażu ogrzewania podłogowego. W pierwszej kolejności przygotujemy projekt instalacji uwzględniający oczekiwania klientów oraz parametry budynku, tak aby ogrzewanie podłogowe Lublin było maksymalnie wydajne i funkcjonalne. Proponujemy naszym klientom korzystne rozwiązania dostosowane do indywidualnych warunków danego budynku, co daje gwarancję, że ogrzewanie podłogowe spełni ich oczekiwania.

Zadzwoń +48 570 635 130
+7 Lat Doświadczenia
Gazownik Lublin usługi gazowe firma z uprawnieniami
W CZYM CI POMOŻEMY

Ogrzewanie podłogowe Lublin

Jako ogrzewanie podłogowe Lublin oferujemy naszym klientom szybkie terminy realizacji usługi. Zawsze zjawiamy się w ustalonym terminie i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dotrzymać terminów realizacji ustalonych z klientem. Działamy szybko i skutecznie, co przekłada się na duże zadowolenie klientów z naszych usług. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak również firmy.

Nie da się ukryć, że ogrzewanie podłogowe Lublin może przynieść wiele korzyści, dlatego jeśli zdecydowałeś się na zamontowanie tego typu ogrzewania we własnym domu lub biurze nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Chętnie zaprojektujemy i wykonamy instalację, która pozwoli Ci cieszyć się ciepłem i wygodą w Twoim domu.

Ogrzewanie podłogowe
Projekt i montaż
Instalacje wodno-kanalizacyjne
Zadzwoń +48 570 635 130
Korzyści dla Ciebie

Ogrzewanie Lublin

Ogrzewanie podłogowe Lublin najczęściej jest instalowane w kuchniach, łazienkach i salonie, ale bez problemu można je zainstalować również w innych pomieszczeniach np. w sypialni, pokoju dziecięcym czy w garderobie. Dużo osób myśli, że ogrzewanie podłogowe może być montowane wyłącznie w pomieszczeniach, w których na podłodze znajdują się płytki lub kamień.

Nie jest to prawda - podłogówka Lublin może być również zamontowana w pomieszczeniach, w których na podłodze znajdują się panele lub drewno. W tej sytuacji skuteczność ogrzewania podłogowego jest nieco mniejsza niż w przypadku płytek, ale w dalszym ciągu takie rozwiązanie jest bardzo korzystne.

Profesjonalizm i Rzetelność

Jako firma z dużym doświadczeniem chętnie podejmiemy się zaprojektowania instalacji i montażu ogrzewania podłogowego w Twoim domu.

Niezawodność i Solidność

Działamy solidnie i wykonujemy ogrzewanie podłogwe w Lublinie, które działa sprawnie i wydajnie.

Dbamy o Zadowolenie Klientów

Przez lata zrealizowaliśmy setki zleceń dlatego wiemy jak dbać o zadowolenie Klientów i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

+7
Lat
doświadczenia w branży
+237
Wykonanych
Instalacji
+119
Wykonanych
Napraw
Poznaj nas lepiej

Ogrzewanie podłogowe Lublin

Nieustanne dążenie do poprawy komfortu użytkowego budynku oraz poszukiwanie rozwiązań, które mają na celu doprowadzić do optymalizacji wydatków ponoszonych na ogrzewanie sprawiły, że obecnie wdrażane są coraz nowocześniejsze i doskonalsze formy pozyskiwania ciepła.

Jeszcze niedawno ogrzewanie podłogowe Lublin kojarzyło się z luksusem, a dzisiaj takie rozwiązanie jest coraz popularniejsze i coraz częściej spotykane w polskich domach. Dobrze zaprojektowana podłogówka Lublin jest jedną z najekonomiczniejszych form grzewczych, która dodatkowo wpływa również na zwiększenie komfortu mieszkańców.

System ogrzewania podłogowego może być zamontowany w całym budynku lub tylko w wybranych pomieszczeniach (np. w łazienkach). Instalacja ogrzewania podłogowego wymaga poprowadzenia w danym pomieszczeniu rur, w których będzie płynąć nagrzana woda, która następnie będzie oddawać ciepło poprzez powierzchnię podłogi.

Ogrzewanie podłogowe Lublin to bardzo efektywny sposób pozwalający na ogrzanie budynku, a dodatkowo chodzenie po ciepłej powierzchni jest znacznie przyjemniejsze niż chodzenie po zimnej podłodze. To wszystko sprawia, że ogrzewanie podłogowe Lublin staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem.

Ogrzewanie podłogowe w Lublinie - korzyści i zastosowanie

Wspomniane powyżej cechy sprawiają, że ogrzewanie podłogowe Lublin jest niezwykle opłacalnym systemem, a zwłaszcza w domach jednorodzinnych. Połączenie ogrzewania podłogowego z urządzeniami wykorzystującymi odnawialne źródła energii (np. z pompami ciepła czy z kolektorami słonecznymi) pozwala na jeszcze większe oszczędności na kosztach ogrzewania budynku.

Aby ogrzewanie podłogowe Lublin działało poprawnie i należycie spełniało wszystkie swoje funkcje musi być ono zaprojektowane i zamontowane przez profesjonalistów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż tylko odpowiednie rozmieszczenie rur grzewczych daje gwarancję, że ciepło będzie oddawane równomiernie, a sama podłoga się nie przegrzeje.

Ogrzewanie podłogowe Lublin ma wiele zalet, wśród których do najważniejszych należą:

  • wygoda i komfort użytkowania;
  • korzystny rozkład temperatury w pomieszczeniach - równomiernie w poziomie, a w pionie cieplej przy nogach i chłodniej przy głowie;
  • energooszczędności i ekonomiczne zużycie energii dzięki lepszemu rozprowadzaniu ciepła w pomieszczeniach;
  • łatwość utrzymania i konserwacji systemu oraz bezawaryjność;
  • brak konieczności montażu grzejników w pomieszczeniach;
  • wszechstronność - możliwość stosowania w różnych pomieszczeniach i z różnymi rodzajami wykończenia podłogi;
  • wysoka retencja cieplna - powolne nagrzewanie pomieszczeń i ich powolne wychładzanie się w przypadku wyłączenia ogrzewania.

W pomieszczeniach wyposażonych w tego typu ogrzewanie Lublin, komfort cieplny jest odczuwalny przy temperaturze o dwa stopnie niższej niż przy ogrzewaniu z użyciem grzejników, co istotnie przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe Lublin jest dużo lepszym wyborem w przypadku otwartych przestrzeni (dużych salonów z wysokim sufitem, antresolą czy klatką schodową), gdzie przy tradycyjnym ogrzewaniu grzejnikowym ciepłe powietrze szybko "ucieknie do góry".

Podłogówka Lublin

Oprócz opracowania projektu instalacji zajmujemy się również profesjonalnym montażem ogrzewania podłogowego oraz świadczymy usługi serwisowe. Chętnie doradzamy naszym klientom i dbamy o to, aby byli oni zadowoleni z wybranych rozwiązań, a cała instalacja była dostosowana nie tylko do ich potrzeb, ale również do wymagań budynku. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy mają na swoim koncie wiele wykonanych instalacji, co daje naszym klientom pewność, że montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Zadzwoń +48 570 635 130